WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Цветни аксесоари Тина {Gossip}

Контакт Моб: +389 78 218 395
https://goo.gl/9m4nPz

Опис

Рачно изработени аксесоари за коса од секаков вид на цвеќе или монистра, кои се рачно извезени по желба на клиентите. Аксесоарите се изработуваат за два до три дена најдоцна. Имено вршиме и достава низ цела територија на Република Македонија. Се трудиме секогаш да сме во чекор со светската мода кога станува збор за модните додатоци за коса. Секое парче од Цветни аксесоари Тина {Gossip} има своја уникатна приказна. Повелете!

Специфики

Дејности&производи: Бижутерија, Накит, Останато
Асортиман: Модни додатоци за коса.

Локација

Скопје, Македонија
Интернет

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com