WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Calla jewelry

Контакт Фејсбук
https://www.facebook.com/callahandmadejewelry

Опис

Calla jewelry е рачно изработуван накит, со многу љубов повеќе од 5 години! Изработувам уникатни парчиња накит кој прекрасно се вклопуваат како моден детал во секоја пригода. Изработувам: ланчиња, бразлетни, обетки, додатоци за коса. Исто така се занимавам и со декорирање на дворови, китенки, коли и бомбони за свадба како и организирање на девојачка вечер. Производите ги изработувам по нарачка, без голем временски период на чекање, ја почитувам и исполнувам секоја ваша желба. Секоја ваша желба е добредојдена и исполнета! Нека Calla jewelry накитот ве краси во секоја пригода!!! Посетете ја мојата Facebook страна и погледнете ги сите мои изработки.

Специфики

Дејности&производи: Накит, Останато
Асортиман: Рачно изработен накит, декорација на свадби и прослави.

Локација

Скопје, Македонија
Интернет

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com