WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Art Fantasy Jewelry

Контакт Моб: +389 78 451 818
https://www.facebook.com/ArtFantasyJewellry/

Опис

Рачна изработка на накит и модни додатоци од: кожа, бакар, месинг, полускапоцени камења (минерали).

Специфики

Дејности&производи: Накит, Останато
Асортиман: Рачно изработен накит и модни додатоци.

Локација

Скопје, Македонија
Интернет

Коментари

 

ПОПУЛАРНО

WHERE CITY GUIDE

Хотел Бела Куќа и Бистро Бар се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од Широк сокак ...
Место кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.
Хотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип. ...
Holiday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn. ...
Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...