WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Накит за коса - Accessories

Контакт Моб: +389 77 612 573
https://goo.gl/xnB8Dq

Опис

Изработувам уникатни акцесоари за коса кои што се совршен моден избор за секоја дневна или ноќна модна комбинација. Во понудата на производи влегуваат: венчиња (цветни, со кристали и бисери), шноли, чешли за коса, цветни круни и секаков друг накит за коса по избор и идеја на потрошувачите. Производите ги изработувам по нарачка со моја или ваша сопствена идеја и по многу пристапни цени.

 

Специфики

Дејности&производи: Бижутерија, Накит, Останато
Асортиман: Модни додатоци и украси за коса.

Локација

Скопје, Македонија
Интернет

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com