WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

A&S HANDMADE JEWELRY

Контакт Моб: +389 70 525 342
Моб: +389 70 476 222
https://www.facebook.com/AS-Atelier-896381283721444/

Опис

Рачна изработка на уникатен накит. Изработка на уникатни венчиња (моминска вечер), декорирање на свеќи за крштевки, свадби, изработка на бидермаери и сл. Изборот на бои, големини, количини е ваш.

Специфики

Дејности&производи: Накит, Останато
Асортиман: Рачно изработен накит, украси за коса, декорации за свадби и прослави.

Локација

Скопје, Македонија

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com