WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Дока

Контакт +389 76 457 980

Опис

DOCA е бренд со 20 годишна традиција кој е во чекор со женските модни трендови застапен со голем асортиман на чанти, обувки и сите останати модни додатоци. Генерален застапник и дистибутер за Република Македонија - ЕЛ ДЕКОР Дооел Скопје 

Контакт за големопродажба: 075/438-887 | 075/484-166

Специфики

Дејности&производи: Обувки, Бижутерија, Чанти, Марами и шешири, Останато
Асортиман: Женски чанти, обувки и сите видови на модни додатоци.

Локација

Скопје, Македонија
ул. Васил Ѓоргов б.б. ТЦ Зебра

Коментари

Loading...

 

ПОПУЛАРНО

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Радика" има најлуксузни и најпространи соби во Македонија ...
Гостилница Лезет се наоѓа во центарот на Скопје.
Поминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар. ...
Хотел Белви**** дел од Metropol Lake Resort
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...