WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Златара Смарагд

Контакт Тел: +389 2 3223 679
Факс: +389 2 3238 314
Моб: +389 72 669 111
https://www.facebook.com/smaragd.gold

Опис

Ве покануваме да не посетите и да се уверите во квалитетот и асортиманот на нашите производи. Задоволство ќе ни биде да одговориме на сите ваши прашања, да ви понудиме најдобри технички решенија и цел да ги задоволиме сите Ваши очекувања. Се занимаваме со продажба и изработка на накит на широк спектар на огрлици, прстени, обетки, бурми, накит со драги и полудраги камења и да не ги забораиме најмилите детски производи со различни фигури . Во нашата понуда обединивме артикли од квалитетни производители, за кои обезбедуваме советување, техничка подршка. Вашето задоволство за нас е најголем комплимент. Побарајте не уште денес. Ве очекуваме!

Специфики

Дејности&производи: Накит, Златари
Асортиман: Продажба и изработка на накит.
Работно време: Пон-пет: 08.00 - 20.00, сабота: 08.00 - 15.00

Локација

Скопје, Македонија
Градиште 48, Стара Чаршија

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com