WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Алекстра ракотворби

Контакт Моб: +389 71 343 434
https://www.facebook.com/profile.php?id=1431925660

Опис

Алекстра ракотворби е фирма која се занимава со производство на рачно изработен накит и модни додатоци од полускапоцени камења, бисери, мексичко сребро, пластични компоненти. Приказна која трае 11 години.Креатор и сопственик е Александра Танеска од Скопје. Мотото со кое се предводам е дека накитот претставува иманентен дел од имиџот на секоја жена. Секоја од нас може да се пронајде во некое од понудените уникатни парчиња накит.

Накитот е изложен во елитниот Light Club Restauran.

 

Специфики

Дејности&производи: Накит
Асортиман: Рачно изработен накит и модни додатоци.

Локација

Скопје, Македонија
Теодосиј Гологанов 49

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com