WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Клокси

Контакт Моб: +389 70 677 809
Моб: +389 78 258 373
https://www.facebook.com/KloksiMk

Опис

Фирмата Клокси Акцесори е семејна фирма со традиција од 1976 година. Има два дуќана во центарот на Куманово и се занимава со продажба и поправка на часовници и накит. Работиме со следните брендови: FOSSIL, DIESEL, JAGA, FERRUCCI, CASIO, ESPRIT, CHARLES DELON, Q & Q. Освен понудените брендови за часовници во Клокси ќе наидете на безброј други производи. Вршиме продажба на ѕидни часовници, накит од сребро, накит со Swarovski elements , полудраги камења, филиграни....Изборот кај нас е огромен. Повелете и посетете не !

Специфики

Дејности&производи: Накит, Очила за сонце, Часовници
Асортиман: Часовници, накит.
Работно време: Пон-пет: 09:00 - 20:00, сабота: 10:00 - 17:00

Локација

Куманово, Македонија
Плоштад Маршал Тито 79

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com