WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

М Арт студио

Контакт Моб: +389 70 328 715
http://www.marta.mk/

Опис

М арт студио изработува фузија на високо квалитетно италијанско стакло. Сите предмети изработени во оваа техника се уникатни.

Марта Поп Антоска

Специфики

Дејности&производи: Накит
Асортиман: Рачно изработен накит од италијанско стакло, филигран, слики.

Локација

Скопје, Македонија
Интернет

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com