WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Наслов Категорија Опис Локација
IMG_BEB394-D74B19-766F8A-15B68C-CEED3A-050802

Alexandra Italy

ОблекаНов бутик на познатиот женски бренд „Alexandra Italy“ во КочаниКочани
345345

Зара

ОблекаПродавница на шпанскиот бренд Zara која се наоѓа на приземјето во „Skopje City Mall“Скопје
14317388_1226189364068976_2131260675320165235_n

Дока

Модни додатоциDOCA е бренд со 20 годишна традиција кој е во чекор со женските модни трендовиСкопје
12

Art Fantasy Jewelry

Модни додатоциРачна изработка на накит и модни додатоци.Скопје
122

La Martina Monroe

Модни додатоциИзработка по ваша желба на венчиња, траки и венци за коса, стегачи, шноли, беџови, уникатни додатоци за коса.Скопје
119

Русевска дизајн

Модни додатоциНаша тенденција е да сме во чекор со модата кога станува збор за накитот и единствена цел да сме поинакви од останатите.Скопје
111

Карла Студио

ОблекаKarla Studio е сплет на современи и етно дизајни во областа на модата и современото живеење.Скопје
806

Ani Jewelry Designs

Модни додатоциУникатна и рачна изработка проследена со неброени часови на уметничко творење.Скопје
704

TESORO

Модни додатоциTESORO е единствената продавница во Македонија со екслузивен италијански накит и часовници.Скопје
601

Home Made Decoration

Подароци и настаниKомплетна организација на: свадби, семејни прослави, крштевки, родендени, девојачки и момачки забави.Скопје
501

Mushat

Модни додатоциУникатен и модерен накит изработен од врвни материјали (сребро, кожа и SWAROVSKI® кристали).Скопје
303

Машнички за деца

Модни додатоциМашнички за деца е во тек со трендовските тенденции и се труди да ги задоволи и најпребирливите клиенти.Скопје
201

Златара Fiore

Модни додатоциШирок асортиман на златен и сребрен накит од познати брендови.Куманово
102

Годилион

Подароци и настаниПредмети за ентериерно и екстериерно уредување на вашиот дом или работно место.Скопје
91

Цветни аксесоари Тина {Gossip}

Модни додатоциРачно изработени аксесоари за коса од секаков вид на цвеќе или монистра, кои се рачно извезени по желба на клиентите.Скопје
74

Златара Смарагд

Модни додатоциПродажба и изработка на накит, на широк спектар на огрлици, прстени, обетки, бурми, накит со драги и полудраги камења.Скопје
51

JK Creative design studio

Подароци и настаниДизајн и изработка на уникатно рачно изработени декоративни елементи за секоја свечена пригода.Велес
36

Алекстра ракотворби

Модни додатоциПроизводство на рачно изработен накит и модни додатоци.Скопје
21

Клокси

Модни додатоциПродажба и поправка на часовници и накит.Куманово
5

Накит за коса - Accessories

Модни додатоциУникатни акцесоари за коса кои што се совршен моден избор за секоја дневна или ноќна модна комбинација.Скопје
84

Kk Design Creative Studio

Модни додатоциРачно изработен уникатен накит и модни додатоци за сите пригоди.Битола
71

Dori Jewelry

Модни додатоциРачна изработка на уникатен накит.Скопје
61

Ines Jewelry

Модни додатоциInes Jewelry е рачно изработен накит според желбите на клиентите.Скопје
51

Calla jewelry

Модни додатоциИзработувам уникатни парчиња накит кој прекрасно се вклопуваат како моден детал во секоја пригода.Скопје
41

Јувелир - накит и часовници

Модни додатоциСалон за накит и часовници како и сопствен сервис за истите.Штип
21

NINA BOX Македонија

Модни додатоциNINA BOX е француски дизајниран накит изработен со SWAROVSKI кристали.Скопје
31

Анастас Дудан

Подароци и настаниРачна изработка на рељефи во сребро, бакар, позлата, посребра.Охрид
11

Елена Ристовска

Модни додатоциРачно изработен оригинален накит од различни материјали.Скопје
1

Миладиновски филигран

Модни додатоциРачна изработка на сребрен филигран.Скопје
141

A&S HANDMADE JEWELRY

Модни додатоциРачна изработка на накит, уникатни венчиња, декорирање за свадби и прослави.Скопје
Loading...

 

ПОПУЛАРНО

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип. ...
Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Ресторанот Градска Кафеана се наоѓа на Широк сокак.
Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Во атарот на село Нежилово на реката Бабуна се наоѓа рибникот на пастрмка Нежилово ...