proba

Треба да патувате сами, со семејството или со вашите пријатели на некое место во Македонија и потребни ви се информации од типот каде да јадете, каде да преспиете, кои се најдобрите продавници, кои места да ги посетите... Па, вие сте на вистинското место! Градскиот водич WHERE содржи се што треба да знаете (да видите и да пробате) за местото кое планирате да го посетите.

We Just Love This ...

Барови »  Ресторани »  Хотели » Продавници » Здравје и убавина »
 

Без разлика дали патувате поради работа или забава, дали сакате само да прошетате и да видите некое место или одите на шопинг, планинарење, скијање, бањање ... градскиот водич „Where“ на Штипка ги содржи сите потребни информации за вашето патување да биде соврешено испланирано.

WHERE

 

Ве интересираат информации за некој субјект или сакате да го споделите вашето искуство со другите за некое место кое што неодамна сте го посетиле? Сопственик сте на трговско претпријатие или имате бизнис, а се уште ве нема во градскиот водич „WHERE“ на Штипка? Пријавете се, креирајте налог, потполнете ги информациите и ние ќе ве внесеме во нашиот адресар, потполно бесплатно!

banerceto

Кликни тука и регистријај се бесплатно >>

Резултати од пребарувањето

Пронајдени се 9 резултати at location "Крива Паланка"
Наслов Категорија Опис Локација
954cb41d-4080-4229-b456-2b32e28c5dbb

RANGE ROVER SPORT

Авто-мотоRange Rover Sport 2.7 HSE 190 ks, registriran cela godina so zelen karton.Крива Паланка
1e69cdcb-e059-450f-b14e-58b7ee7e59f9

MERCEDES C220 AVANGARDE 07

Авто-мотоMercedes-Benz C220 CDI - Avantgarde BG tabli so moznost za prefrlanje na MK tabli 125kw - 170ksКрива Паланка
e8c02993-30ee-49aa-b647-59d5e9e0af66

VW GOLF 5 1,9 TDI 105 KS

Авто-мотоVW GOLF 1.9 TDI 105 KS 5 BRZINI NA VISTINSKI 206000 KILOMETRI SO SERVISNI DOKUMENTI DO POSLEDEN KILOMETAR.Крива Паланка
30e4173f-43cd-43c9-a4b5-a508a3029d53

AUDI A-3 1.9TDI 105 KS 2005GOD

Авто-мотоAudi A-3...1.9TDI...77kw...05god...so euro 4 standart...so pominati 186000km.Крива Паланка
81a82562-5509-4bda-87dd-f551374d8419

OPEL ASTRA 1.9 CDTI 120 KS GODINA 2006

Авто-мотоOPEL ASTRA 1.9 CDTI 88 KW 120 KS 24-11 2005 GODКрива Паланка
c2773c54-0ebd-439c-877e-3d1c9691c26e

RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN 60 KS FACELIFT 2009G

Авто-мотоRENAULT TWINGO 1.2 BENZIN 60 KS EURO-5 MOTOR KOJ E NA LANEC, 5 BRZINI MANUEL MENUVAC.Крива Паланка
d7057e5a-7715-4905-9a49-bd366a232f4f

PEUGEOT 207 1.4 HDI 70KS FACELIFT EURO-5 2010g

Авто-мотоPEUGEOT 207 1.4 HDI 70 KS EURO-5 MOTOR MALA POTROSUVACKA OD 4.0L/100KMКрива Паланка
484d8cbf-3c01-419b-840e-5a0bf0ccd497

AUDI A6 2.0TDI ODLICNO

Авто-мотоAUDI A6 2.O TDI 140KS Крива Паланка
1Large-29

Манастир Св. Јоаким Осоговски

АтракцииСвети Јоаким Осоговски или Осоговски манастир — манастир на околу 3 км североисточно од Крива ПаланкаКрива Паланка

Booking.com