proba

Треба да патувате сами, со семејството или со вашите пријатели на некое место во Македонија и потребни ви се информации од типот каде да јадете, каде да преспиете, кои се најдобрите продавници, кои места да ги посетите... Па, вие сте на вистинското место! Градскиот водич WHERE содржи се што треба да знаете (да видите и да пробате) за местото кое планирате да го посетите.

We Just Love This ...

Барови »  Ресторани »  Хотели » Продавници » Здравје и убавина »
 

Без разлика дали патувате поради работа или забава, дали сакате само да прошетате и да видите некое место или одите на шопинг, планинарење, скијање, бањање ... градскиот водич „Where“ на Штипка ги содржи сите потребни информации за вашето патување да биде соврешено испланирано.

WHERE

 

Ве интересираат информации за некој субјект или сакате да го споделите вашето искуство со другите за некое место кое што неодамна сте го посетиле? Сопственик сте на трговско претпријатие или имате бизнис, а се уште ве нема во градскиот водич „WHERE“ на Штипка? Пријавете се, креирајте налог, потполнете ги информациите и ние ќе ве внесеме во нашиот адресар, потполно бесплатно!

banerceto

Кликни тука и регистријај се бесплатно >>

Резултати од пребарувањето

Пронајдени се 21 резултати at location "Струмица"
Наслов Категорија Опис Локација
f9f13b45-7f04-456f-8c0c-50606e97a32b

BMW X5 3.0d SPORT FACELIFT

НОВО
Авто-мотоСе продава BMW X5 3.0d SPORT FACELIFTСтрумица
e432ea34-a57c-416d-b514-84512130faac

BMW 530 E60 530d

Авто-мотоСе продава BMW 530 E60 530d со фул опрема Струмица
d3cb0084-627d-42da-ab5d-10952c2fb7a5

Mercedes-Benz ML320 CDI 4MATIC

Авто-мотоСе продава Mercedes-Benz ML320 CDI 4MATICСтрумица
d23e762e-1799-4830-8a2a-e5fd8a979ad9

Jaguar X-Type 2.0d

Авто-мотоСе продава Jaguar X-Type 2.0dСтрумица
07f9b208-30a3-4e60-94a3-13f5fc0d76ad

Golf mk5 edinstven vo mk

Авто-мотоСе продава Golf mk5 edinstven vo mkСтрумица
e70cdf29-773d-4399-9f71-2aa42b434b6a

Audi a5 3.0 tdi quattro

Авто-мотоСе продава Audi a5 3.0 tdi quattro со фул опремаСтрумица
d062b0e6-1219-409f-9188-8a492d237e7f

Bmw 730d individual

Авто-мотоСе продава Bmw 730d individual со фул опремаСтрумица
fe05e105-a897-4554-8937-f5777e40d1b8

MERCEDES S320 CDI 2008 KAKO NOV !!!

Авто-мотоСе продава MERCEDES S320 CDI 2008Струмица
6f676d03-0608-41a2-84aa-bbdd26db38a1

Bmw 730d individual

Авто-мотоСе продава Bmw 730d individual со екстра фул опремаСтрумица
VOLVO-S80-Momentum-D5-185KS

VOLVO S80 Momentum D5 185KS

Авто-мотоСе продава VOLVO S80 Momentum D5 185KS во одлична состојбаСтрумица
Mercedes-C-200-CDI-AMG-OPTIKA

Mercedes C 200 CDI AMG OPTIKA

Авто-мотоСе продава Mercedes C 200 CDI AMG OPTIKA во одлична состојбаСтрумица
OPEL-ASTRA-1-7-CDTI-96KW-165-HP

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 96KW 165 HP

Авто-мотоСе продава OPEL ASTRA 1.7 CDTI 96KW 165 HP во одлична состојбаСтрумица
Chevrolet-Captiva-2-4-4x4--07

Chevrolet Captiva 2.4 4x4 -07

Авто-мотоСе продва Chevrolet Captiva 2.4 4x4 -07 во одлична состојбаСтрумица
BMW-318d-143ps-BMW-SERVISNA-PERFEKTNA-SOSTOJBA

BMW 318d 143ps BMW SERVISNA PERFEKTNA SOSTOJBA

Авто-мотоBmw 318 Diesel 143 kojnski sili so noviot modificiran motor , potrosuvacka od 5.7 litri Grad i 4.1 Otvoreno.Струмица
BMW-X6-4-0d-10

BMW X6 4.0d 10

Авто-мотоBMW X6 4.0 D -10,2010 год. -225 kWСтрумица
1

Манастир Свети Леонтиј - Водоча

АтракцииМанастирот Свети Леонтиј се наоѓа на излезот од селото Водоча, на само четири километри северозападно од Струмица.Струмица
800px-Smolarski_vodopad_34

Смоларски водопад

АтракцииСмоларски водопад — водопад сместен на северните падини на планината Беласица, во регионот на с. Смолари.Струмица
51

Модна куќа „ВЕРТ ДЕЛИС“

ОблекаИзработка на парчиња облека за сечиј вкус и стил со посебно внимание на деталите.Струмица
11

Coco Perla

ОблекаПродавница за женска облека и модни додатоци за сечиј вкус и стил!Струмица
41

Вог Бутик

ОблекаНие нудиме огромен избор на различна облека во согласност со најновите трендови по пристапни цени.Струмица
31

Марија Антоанет

ОблекаОд скица на хартија заедно со дизајнерката ќе ги креирате своите фустани од соништата.Струмица

Booking.com