WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Наслов Категорија Опис Локација
1 (1)

Хотел Арка

ХотелиХотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.Скопје
1

Хотел ТЦЦ Гранд Плаза

ХотелиТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот.Скопје
1 (1)

Хотел Вила Рагуза

ХотелиНовиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот.Скопје
1

Holiday INN Skopje

ХотелиHoliday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn.Скопје
002

Хотел Леонардо

ХотелиХотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот.Скопје
1

Хотел Квинс

ХотелиОва е модерен, луксузен и удобен хотел, на само пет минути одење од центарот на Скопје.Скопје
008 (1)

BEST WESTERN Hotel Turist

ХотелиBEST WESTERN Hotel Turist e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели BEST WESTERN.Скопје
1

Хотел Макпетрол

ХотелиХотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро.Маврово
1 (1)

Хотел Бистра

ХотелиХотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени.Маврово
015

Хотел Радика

ХотелиХотелот "Радика" има најлуксузни и најпространи соби во МакедонијаМаврово
1 (1)

Хотел Алпина

ХотелиХотелот е лоциран во средината на рекреативниот центар Маврово, само неколку стотини метри од ски лифтовите и езерото.Маврово
1

Хотел Турист

ХотелиХотелот "Турист" е изграден и отворен во 1986г. како анекс на хотелот "Метропол".Охрид
1 (1)

Хотел Св. Наум

ХотелиХотелот Манастир е место каде што ќе најдете мир во кој се спојуваат телото и духот.Охрид
1

Хотел Метропол

ХотелиХотел Метропол**** е дел од Metropol Lake ResortОхрид
1

Хотел Белви

ХотелиХотел Белви**** дел од Metropol Lake ResortОхрид
1 (1)

Хотел Сончева Порта

ХотелиХотелот "Сончева Порта" се наоѓа во непосредна близина на Охрид, на една висорамнина со 850м надморска височинa.Охрид
003

Хотел Гранит

ХотелиХотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид.Охрид
010

Хотел Денариус

ХотелиХотел-вила со три ѕвезди сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од цен­тарот на градот.Охрид
13091898_1756409737913793_8850716203220427033_n

Хотел Климетица

ХотелиПовелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.Охрид
1

Хотел Милениум Палас

ХотелиМилениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро.Охрид
1 (1)

Хотел Тино

ХотелиХотел Тино е нов, модерен и атрактивен хотел лоциран на самиот кеј на Охридското езеро.Охрид
1

Хотел Фламенго

ХотелиХотел "Флеманго" е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири везди.Охрид
1

Хотел Белведере

ХотелиХотелот е сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје.Охрид
1

Хотел Епинал

ХотелиВо непосредна близина на најатракивните градски знаменитости хотел ЕПИНАЛ е идеално лоциран во центарот на Битола.Битола
galerija1Z

Хотел-Ресторан Премиер

ХотелиХотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух.Битола
004

Хотел Бела Куќа

ХотелиХотел Бела Куќа и Бистро Бар се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од Широк сокакБитола
1

Хотел Токин Хаус

ХотелиОва е мал пријатен хотел сместен во строгиот центар на градот, оддалечен 30 метри од Широк сокак.Битола
003 (1)

Хотел Премиер Центар

ХотелиВе очекуваме, заедно да поминеме незаборавни денови во „градот на конзулите“.Битола
1

Хотел Шумски Фенери

ХотелиСместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина.Битола
1

Хотел Капри

ХотелиХотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости.Битола

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com