WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Наслов Категорија Опис Локација
27004225

Хотел Ексклузив

ХотелиХотелот располага со два ресторани, бесплатен интернет и рецепција која работи 24 часа.Струга
86536618

Akrogiali Boutique Hotel

ХотелиОбјектот се наоѓа во Полихроно, 1 минута од плажата.Грција
1

BEST WESTERN Hotel Bellevue

ХотелиBEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот.Скопје
008 (1)

BEST WESTERN Hotel Turist

ХотелиBEST WESTERN Hotel Turist e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели BEST WESTERN.Скопје
56820978

Chrousso Village

ХотелиОвој објект се наоѓа во Паљури, 5 минути од плажата.Грција
1

Holiday INN Skopje

ХотелиHoliday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn.Скопје
1

Hotel Stone Bridge

ХотелиХотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје.Скопје
48947583

Olympion Sunset

ХотелиОбјектот се наоѓа во ФуркаГрција
11

Park Lakeside Hotel

ХотелиХотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен.Охрид
65359852

Pomegranate Wellness Spa Hotel

ХотелиНеа Потидеа, на само 3 минути од плажата.Грција
1 (1)

Аурорa Ресорт и Спа

ХотелиНајдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.Берово
1

Бутик Хотел Роза Дипломатик

ХотелиБутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:...Македонија
41

Вила&Спа Александар

ХотелиЕксклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид.Охрид
1

Мираж Хотел и Спа

ХотелиХотел со 4 ѕвезди во Струга, долж Охридското Езеро.Струга
1

ОК Хотел

ХотелиУникатно опремениот ОК хотел е лоциран во мирен дел на градот, на 2.8 километри од центарот на Скопје.Македонија
023

Хотел Александар Палас

ХотелиАлександар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк.Скопје
002

Хотел Александрија

ХотелиДојдете во хотел Александрија и уживајте во прекрасниот поглед на Охридското езеро ...Охрид
1 (1)

Хотел Алпина

ХотелиХотелот е лоциран во средината на рекреативниот центар Маврово, само неколку стотини метри од ски лифтовите и езерото.Маврово
1 (1)

Хотел Арка

ХотелиХотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.Скопје
004

Хотел Бела Куќа

ХотелиХотел Бела Куќа и Бистро Бар се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од Широк сокакБитола
1

Хотел Белведере

ХотелиХотелот е сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје.Охрид
1

Хотел Белви

ХотелиХотел Белви**** дел од Metropol Lake ResortОхрид
1

Хотел Београд

ХотелиХотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.Струга
1 (1)

Хотел Бистра

ХотелиХотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени.Маврово
1 (2)

Хотел Викторија

ХотелиСе наоѓаме во резиденцијалниот дел на СкопјеЦентар
1 (1)

Хотел Вила Рагуза

ХотелиНовиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот.Скопје
1 (1)

Хотел Водно

ХотелиХотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство.Скопје
003

Хотел Гранит

ХотелиХотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид.Охрид
010

Хотел Денариус

ХотелиХотел-вила со три ѕвезди сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од цен­тарот на градот.Охрид
002

Хотел Дрим

ХотелиХотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим.Струга

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com