WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Резултати од пребарувањето

Пронајдени се 78 резултати at location "Охрид"
Наслов Категорија Опис Локација
0d8fef83-81fb-4748-8abb-4be0b492c2f2

Mercedes a160cdi novo 2005

Авто-мотоСе продава Mercedes a160cdi novo 2005Охрид
972b309f-640d-44c2-84e4-d56b277d84d9

Peugeot 207 benzin plin

Авто-мотоСе продава Peugeot 207 benzin plinОхрид
f48f3ec2-1ca2-4fae-8d8e-2f75d2013501

CITROËN GRAND C4 PICASSO

Авто-мотоСе продава CITROËN GRAND C4 PICASSOОхрид
35d36c37-a613-43ba-964c-cb4f4f205f98

HYUDAI TUCSON 2004 2.0 crdi vo perfectna sostojba.

Авто-мотоСе продава HYUDAI TUCSON 2004 2.0 crdi vo perfectna sostojba.Охрид
4fac5eee-2de6-4f56-be9d-d2b9bb17dc99

Ssangyong kyron

Авто-мотоСе продава Ssangyong kyronОхрид
8ade72bf-daa1-4145-b183-160f00c35a43

GOLF 5+ 1.9.TDI 105.ZAMENA ZA C KLASA OD 2007 SO MOJA DOPLAT

Авто-мотоSe prodava GOLF 5+ 1.9.TDI 105.ZAMENA ZA C KLASA OD 2007 SO MOJA DOPLATОхрид
f4ab7aa7-8314-461c-a481-e04d1e2de904

SEAT LEON

Авто-мотоSe prodava SEAT LEONОхрид
02b43a1e-2737-41fc-a4f0-c65143c0de44

KIA SORENTO EX 2.5 4x4

Авто-мотоСе продава KIA SORENTO EX 2.5 4x4Охрид
ohrid-482910-1

Џез Ин

БаровиЕден од најдобрите џез клубови во МакедонијаОхрид
44240_1658974634605_1854467_n

Острово

РестораниПреубав ресторан во близнина на Манастирот Св. Наум ОхридскиОхрид
18192golema

Манастир Св. Наум Охридски

АтракцииМанастирот „Св. Наум“ е изграден на висока карпа, над самото Охридско ЕзероОхрид
20160606_120814-1-2

Еликсир Ексклузив Охрид

Нега и убавинаПарфимерија Јувена се ребрендира во познатиот ланец на парфимерии ЕЛИКСИР ЕксклузивОхрид
71

Вила Кале

ВилиВила Кале се наоѓа во стариот град и претставува вистински избор за сите што сакаат да уживаат во убавините на Охрид.Охрид
61

Вила Хармони

ВилиВила Хармони се наоѓа во центарот на Охрид, на околу 500 m од Античкиот театар.Охрид
51

Оаза Ин

ВилиОбјектот Оаза Ин е е сместен на мирна локација во Охрид, на околу 1,5 км од центарот и главната плажа.Охрид
41

Вила&Спа Александар

ХотелиЕксклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид.Охрид
33

Вила Верон

ВилиВила Верон се наоѓа на околу 100 метри од езерото, во самиот центар на Охрид.Охрид
21

Вила Де Лаго

ВилиВила Де Лаго се наоѓа на окoлу 10 минути од плажата, во самиот центар на Охрид.Охрид
14

Вила Света Софија

ВилиВила Света Софија се наоѓа на10 минути од плажата, во самиот центар на Охрид, на 100 метри од црквата Света Софија.Охрид
1

Вила Дислиевски

ВилиВила Дислиевски се наоѓа на само 3 минути од плажата, на околу 50 метри од Охридското езеро, во самиот центар на Охрид.Охрид
502

Хотел Сити Палас

ХотелиХотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град.Охрид
401

Хотел Инекс Горица

ХотелиИнекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро.Охрид
301

Вила Мал Свети Климент

ВилиВилата Мал Свети Климент се наоѓа на 10 минути одење од плажата.Охрид
201

Хотел Филип

ХотелиХотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.Охрид
1

Потпеш (Канео)

АтракцииВеднаш зад карпата, под црквата Св. Јован Канео во преубав природен амбиент се наоѓа познатата охридска плажа Потпеш.Охрид
101

Хотел Силекс

ХотелиХотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан.Охрид
91

Хотел Лагадин

ХотелиХотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица.Охрид
1

Плажа Св. Наум

АтракцииПреубава песочна плажа во непосредна близина на еден од најубавите манастири во Македонија.Охрид
5

Плажа Трпејца

АтракцииПлажа Трпејца, најубавата плажа во Охрид.Охрид
13754488_611426262358460_4348944304817292384_n

Плажа Градиште

АтракцииПлажата Градиште е една од најпознатите плажи во Охрид.Охрид

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com