WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Pomegranate Wellness Spa Hotel

Контакт +30 2373 043070

Опис

Неа Потидеа, на само 3 минути од плажата.

Спа хотелот Помегранате има 5 ѕвездички и се наоѓа во приморското место Неа Потидеа.

Во понудата има отворен базен, приватна плажа и спа цента со сауна, парно купатило и избор на третмани. Собите имаат балкон со поглед на градината или морето. Сите соби имаат елегантен ентериер и опремени се со клима, сателитски телевизор, ДВД и мини бар. 

Бесплатен интернет достапен е во целиот хотел. Модерните тоалети содржат баде мантили, папучи, вага и фен за коса. Во хотелските ресторани можете да уживате во традиционалните грчки и медитерански јадења. На располагање ви е и послуга во собата. Спортските содржини и активности опфаќаат фитнес центар, тениски терен, одбојка на плажа и билјард. Најмладите гости се забавуваат во детски базен и на игралиште или учествуваат во активности на детскиот клуб. Бесплатен паркинг. Хотелот е сместен 1 км од центарот на местото и на 5 км од градот Неа Мудања. 

rezerviraj

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Спа центар, Фитнес центар, Сауна, Масажа, Базен, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Џакузи, Бања или туш

Локација

Грција

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com