WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Olympion Sunset

Контакт +30 2374 041605

Опис

Објектот се наоѓа во Фурка

Овој објект со 5 ѕвездички нуди прекрасен поглед и се наоѓа на врвна локација крај плажата Фурка. Поседува посебни соби и апартмани од типот suite и велнес содржини. Бесплатен безжичен интернет е достапен во целиот објект.

Градот Калитеа се наоѓа на 15 километри.

Хотелот Olympion Sunset нуди елегантно опремени соби и апартмани од типот "suite" кои се опремени со клими и flat – screen TV со сателитски канали. Сите сместувачки капацитети имаат балкон или поплочен двор со поглед на море или на базен. Баде мантили и папучи се исто така достапни. Со појадокот и вечерата можете да уживате во погледот на базенот и на плажата во ресторанот La Mediterrane кој се наоѓа во главната хотелска зграда. Во барот на плажата и барот во градината се служат освежителни пијалаци. Во ресторанот крај базенот на располагање ви се лесни јадеа и салати. Навечер можете да се опуштите со пријатна музика и пијачка во пијано барот. Хотелскиот „велнес“ центар во понудата има разни третмани и масажи, сауна и парно купатило. Гостите исто така можат да користат и теретана и када за хидромасажа.

На располагање е и бесплатен паркинг.

rezerviraj

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Спа центар, Фитнес центар, Сауна, Масажа, Базен, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет

Локација

Грција
Main Street, Furka, 63077, Grčka

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com