WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Chrousso Village

Контакт https://www.booking.com/hotel/gr/chrousso-village.sr.html?label=gen173nr-1FCAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaJMBiAEBmAEkuAEGyAEM2AEB6AEB-AELkgIBeagCAw;sid=4f22a38a18cd06fab092d0ce5ce62c73;dest_id=3065;dest_type=region;dist=0;hpos=3;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=0022964a1e3110730f25a4d4d0ed8c35a2658215X3;type=total;ucfs=1&#map_closed

Опис

Овој објект се наоѓа во Паљури, 5 минути од плажата. 

Се наоѓа на јужниот дел на Касандра, на само 400 метри од преубавата плажа Хрусо која има добиено сино знаменце. Содржи терени за тенис, 2 базени за возрасни и 2 детски базени. Студијата и апартманите имаат опрема за самостојна подготовка на храна и се наоѓаат во живописни градини. Сите имаат просторни веранди со поглед на градина борова пума или базен. 

Преку целиот ден, покрај базенот работат 2 бара во кои се служат коктели и ладно кафе. Традиционална и интернационална кујна се подготвува од свежи намирници кои потекнуваат од околината.  Хотелската школа за нуркање може да ви овозможи да уживате во подводните авантури, додека на плажата можете да пробате најразлични спортови на вода. Најмладите гости се забавуваат во детски базен, детска клуб-дискотека и мини клуб.

rezerviraj

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Спа центар, Фитнес центар, Сауна, Масажа, Базен, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Бања или туш

Локација

Грција
Paliouri 630 85, Greece

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com