WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел Денариус

Контакт Tel: +389 (0) 46 258 684
Fax: +389 (0) 46 258 686
Email: villa-denarius@mt.net.mk
http://www.villadenarius.com.mk/

Опис

Сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од центарот на градот, Хотел ДЕНАРИУС Ви овозможува да се одморите и да се чувствувате мирно и пријатно. Беспрекорната услуга, љубезноста и гастрономските специјалитети понудени од наша страна ќе Ви овозможат пријатен престој и незборавни моменти. Хотелот има и лифт кој е на располагање за сите кои сакаат да одат до нашиот прекрасен панорамски ресторан или собите кои се сместени во погорните катови.

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Сала за состаноци/прослави, Масажа, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Џакузи, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба, Перална, Превоз до аеродром, Изнајмување на автомобили, Сеф
Број на соби: 16
Пријава 11:00 - 13:00
Одјава 09:00 - 12:00

Локација

Охрид, Македонија
Кеј Маршал Тито 91/а, Охрид

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com