WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел-Ресторан Премиер

Контакт Tel: + +389 47 20 20 60 | +389 47 20 20 90
Fax: +389 47 23 74 56
http://www.premier.com.mk/

Опис

Хотел - ресторанот „Премиер“ е изграден во 2005 г. по најнови методи. Самото тоа значи дека ги исполнува високите стандарди за хотелско сместување, а се надеваме и сите Ваши потреби и желби. Елегантно опремениот објект се наоѓа на границата помеѓу градот битола и подпелистерското село Лавци. Хотелот e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. Хотелот „Премиер“ е нов, модерен и атрактивен хотел дизајниран да ги задоволи сите потреби на гостите исто како и стандардите за хотелско сместување. Во рамките на нашиот хотел се наоѓа и истоимениот ресторан познат по долгогодишната традиција на прекрасна кујна. Создавајќи го нашиот бренд, низ годините, се фокусиравме врз исполнувањето на стандардите, очекувањата и желбите на нашите гости. Еден од нашите најголеми адути се, секако и пристапните и флексибилни цени, кои се надеваме дека ќе ги исполнат вашите очекувања. Ве очекуваме, заедно да поминеме незаборавни денови во „градот на конзулите“.

 

Специфики

Содржини: Ресторан, Конференциска сала, Сала за состаноци/прослави, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, TV, LCD TV, Фен, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба, Перална
Број на соби: 16
Пријава 12:00 - 17:00
Одјава 07:00 - 10:00

Локација

Битола, Македонија
Лавчански пат бб, Битола

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com