WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел ТЦЦ Плаза

Контакт Телефон: +389 2 3111 807
Fax: +389 2 3119 490
info@tccplaza.com
http://www.tccplaza.com/

Опис

"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје, главниот град на Република Македонија, што значи дека се наоѓа во финансискиот, бизнис и забавен центар.

"TЦЦ Плаза" хотелот од бизнис класа,ги сместува своите гости со дискреција, стил и за разумни цени во атрактивен хотел со 22 луксузни бизнис апартмани и најновото дополнение, Велнес центарот. Тоа е ексклузивен комплекс за рекреација, релаксација и целосна ревитализација. 24-часовната услуга за клиентите, целосната сигурност и соодветниот пракинг простор, претставуваат сосема нов пристап кон концептот "Сè за Вашиот бизнис и задоволство".

Доброто место за бизнис е од суштинско значење за добар бизнис. "TЦЦ Плаза" нуди првокласни канцеларии за наем. Тие се лоцирани на приземјето, на првиот и вториот кат, имаат лесно достапен влез и пријатна атмосфера.

Одделот за шопинг во делот на приземјето: менувачница, банка, ресторан, бутици, продавници за сувенири се само еден дел од поволностите, кои ги добиваат гостите кои престојуваат во хотелот "TЦЦ Плаза".

Однесете некој сувенир дома за да го комплетирате незаборавното искуство од посетата на Македонија, Скопје и "TЦЦ Плаза".

Специфики

Содржини: Ресторан, Конференциска сала, Сала за состаноци/прослави, Продавница за сувенири, Менувачница, Спа центар, Фитнес центар, Сауна, Масажа, Базен, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба, Перална, Превоз до аеродром, Изнајмување на автомобили, Сеф
Број на соби: 26
Пријава 12:30 - 00:00
Одјава : 00:00- 12:00

Локација

Македонија
Ул. Васил Главинов бр.12, Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com