WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

ОК Хотел

Контакт Телефон: +389-2-306-7067
http://www.okhotel.mk/

Опис

Уникатно опремениот ОК хотел е лоциран во мирен дел на градот, на 2.8 километри од центарот на Скопје. Дизајнот на овој хотел интегрира бројни современи погодности, како што се модерно фоаје, снек бар и бесплатен Wi-Fi интернет. Хотелот располага со 47 соби, дизајнирани и опремени по примерот на светски реномираните хотели од овој тип. Почитувајќи го животниот стил на секој гостин ОК хотел нуди и соби за пушачи. Сите соби во ОК хотел имаат модерен и елегантен дизајн, со висококвалитетни душеци за спиење, клима уред, сеф, LCD телевизор со кабловски канали, фрижидер, како и современа комфорна бања.

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Бизнис Центар, Фитнес центар, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Фен, Клима уред, Бања или туш, Појадок во соба, Перална, Превоз до аеродром, Изнајмување на автомобили, Сеф
Број на соби: 47
Пријава 14:00
Одјава 12:00

Локација

Македонија
Ул. Лондонска 19, Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com