WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел Руссиа

Контакт Tel: +389 2 240 0030
http://www.hotelrussia.mk/

Опис

Хотел РУССИА е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири ѕвезди кој нуди перфектни услови за домашни и меѓународни гости и посетители. Работи според највисоките светски стандарди, се издвојува по својот уникатен дизајнерски минималистчки стил, високиот квалитет на услуга и ниво на хигиена, како и широката палета од единствените по вкус руски, македонски и интернационални специјалитети со кои ќе Ве угости ресторанот. Хотел РУССИА располага со 61 соба, ресторан, ресторанска тераса, СПА центар, фитнес центар и рув бар на покривот на хотелот со прекрасен поглед. Хотелот има идеална местоположба во урбана, но мирна околина. Лесна и брза достапност од сите главни точки во градот и државата.

Специфики

Содржини: Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Појадок во соба, Перална, Изнајмување на автомобили, Сеф
Број на соби: 61
Пријава 14:00
Одјава 12:00

Локација

Скопје, Македонија
Бул. Асном 1, Скопје

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com