WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел Изгрев Спа & Аквапарк

Контакт +389 46 552 590
http://www.hotelizgrev.com/mk/index.html

Опис

Хотел, спа центар и аква паркот Изгрев е сместен на самото крајбрежје на Охридското езеро во Струга. Посетува отворен и затворен базен. Безжичниот интернет е бесплатен, а на располагање е и бесплатен паркинг во рамките на објектот. Сите соби се климатизирани и поседуваат тераса и ТВ со флат-скрин. Сопствените тоалети се опремени со када или туш и фен за коса. Од собите има преубава глетка на езерото, а одделни сместувачки капацитети имаат камин, приватен базен и сеф. Во а-ла-карте ресторанот во склоп на објектот се служат традиционални и интернационални јадења, а гостите можат да се опуштат во барот покрај базенот.

Хотел, спа центар и аква парк Изгрев, Струга, поседува спа и велнес центар со хамам, сауна, фитенс центар и услуги за масажа. На располагање се и тениски терени и терен за мини голф, како и услуга за изнајмување на автомобил. 

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Бизнис Центар, Конференциска сала, Сала за состаноци/прослави, Продавница за сувенири, Спа центар, Фитнес центар, Сауна, Масажа, Базен, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Џакузи, Бања или туш, Изнајмување на автомобили, Сеф
Број на соби: 207
Пријава 14:00 - 00:00
Одјава 09:00 - 12:30

Локација

Струга, Македонија
с. Радожда, Струга, 6330

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com