WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел Ексклузив

Контакт +389 70 232 181
http://www.hotelexclusivestruga.com/

Опис

Exclusive Hotel **** располага со два ресторани, бесплатен интернет и рецепција која работи 24 часа. Во хотелот има жива музика секоја вечер, а е лоциран 6 километри од Струга и Охридското Езеро. Собите се со тераса, клима, фрижидер, додека во склопот на хотелот се наоѓа и детско иргалиште.

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Бизнис Центар, Сала за состаноци/прослави, Тераса, Паркинг, Телефон, TV, LCD TV, Мини бар, Клима уред, Бања или туш, Превоз до аеродром
Број на соби: 44
Пријава 14:00 - 00:00
Одјава 08:00-12:00

Локација

Струга, Македонија
Магистрален пат Струга - Дебар, 6330

Коментари

 

ПОПУЛАРНО

WHERE CITY GUIDE

Само 6 км од Маврово ски-центарот овој хотел е сместен во националниот парк, со поглед на Мавровско Езеро. ...
Хотел, спа центар и аква паркот Изгрев е сместен на самото крајбрежје на Охридското езеро во Струга. ...
Хотел "Флеманго" е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири везди. ...
Место кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…