WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел Премиер

Контакт Tel. : + 389 46 790 620 | + 389 71 380 295
http://www.hotelpremier.com.mk/main.swf

Опис

Во Хотел "Премиер", кој се наоѓа во центарот на Вевчани, Ве очекува удобно сместување во топла атмосфера и пријатен амбиент. Хотелот располага со 9 двокреветни и трокреветни соби и еден апартман. Хотелот има целодневен бар во кој можете да поминете дел од вашето време и во кој се сервира појадок.

За време на вашиот престој ќе уживате во чистата и недопрена природа на Вевчани и неговата околина.

Повелете!

Специфики

Содржини: Бар, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, Мини бар, Клима уред, Бања или туш
Број на соби: 10
Пријава 12:00 - 19:00
Одјава 08:00 - 12:00

Локација

Вевчани, Македонија
Вевчани бб

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com