WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Мираж Хотел и Спа

Контакт Тел : +389 46 784 000
http://hotelmirage.com.mk/

Опис

Задоволство е да престојувате во луксозниот Mirage Hotel & Spa  со 4 звезди, со локација во Струга (1км од центарот на градот) долж Охридското Езеро.  Професиоалноста е главна одлика на нашиот персонал која се грижи до најситните детали да одговори на префинетиот вкус на нашите гости за да им обезбедат пријатен и удобен пристој. Во A la cart ресторанот, која е еден од од најубавите ресторанти каде што може да вкусите разниврсни  специјалитети како од домашната и интернационалната кујна. Лобито е дизајнирано за секојдневни бизнис состаноци. Базенот и Спа се едно од најубавите афинитети на Mirage Hotel & Spa - Стругa.

Mirage Hotel & Spa располага со 4 апартмана и 49 соби, кои се екслузивно дизајнирани, каде што од терасите имате пријатен поглед кон Охридското езеро.

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Конференциска сала, Сала за состаноци/прослави, Спа центар, Фитнес центар, Сауна, Масажа, Базен, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Фен, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба, Перална, Сеф
Број на соби: 53
Пријава 11:00 - 24:00
Одјава 07:00 - 11:00

Локација

Струга, Македонија
Партизанска бб, Струга

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com