WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел Водно

Контакт Тел. +389 2 3177 027
Факс +389 2 3178 866
http://makedonijaturist.com.mk/

Опис

Хотел ВОДНО е модерен, комфорен хотел и единствен кој по својата местоположба и амбиент и ќе Ви овозможи уживање во преубавата природа која е опкружување на Скопје, прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. Со локација и погодности карактеристични за воздушните бањи и на надморска височина од 700 метри, Хотел Водно е далеку од градскиот метеж , а сепак на само 4.5 км од центарот на градот. 

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Конференциска сала, Сала за состаноци/прослави, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба, Превоз до аеродром
Број на соби: 28
Пријава 14:00 - 00:00
Одјава 00:00 - 12:00

Локација

Скопје, Македонија
Средно Водно, Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com