WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел Сити Парк

Контакт Тел: +389 02 3 290 860 +389 02 3 290 861
Факс: +389 02 3 226 455
http://www.hotelcitypark.com.mk/

Опис

Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4  во централното градско подрачја*. Сите соби на хотелот имаат прекрасен поглед кон Градскиот парк, кој никого не остава рамнодушен и во секое годишно време го релаксира гостинот, а паркот мами да прошетате низ него... Хотел "Сити Парк" располага со 18 соби од кои: 11 стандардни соби, 4 комфорт соби и 3 апартмани, со вкупен капацитет од 40 гости. Сите легла во собите се опремени по ЕкоТех стандард 100, со удобност на највисоко ниво.

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Конференциска сала, Сала за состаноци/прослави, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Бања или туш, Појадок во соба, Превоз до аеродром, Сеф
Број на соби: 18
Пријава 14:00
Одјава 10:00

Локација

Скопје, Македонија
Ул. Михаил Чоков бр.8а, Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com