WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел Камник

Контакт Tel: +389 2 252 3522
Fax: +389 2 258 0540
http://www.kamnik.com.mk/

Опис

Хотелот "КАМНИК" е лоциран на влезот од градот од страна на аеродром Скопје, оддалечен само 10 минути возење до центарот на градот. Хотелот има 10 соби во ловечки стил, 5 луксузни апартмани, конференциски / сала за состаноци и фитнес / Фитнес центар со отворено тениско игралиште. На приземјето има е ексклузивен ресторан и винотека каде можете да уживате во опуштена атмосфера и дивеч специјалитети, како и над 150 различни вина од целиот свет. Во подрумот постои затворено стрелиште со автоматско цели како и ласерско симулација на стрелиште за вежбање со ласерски пиштоли. Поседуваме свое ловиште "Лакавица", која се наоѓа во централниот дел на Македонија, 100 километри од Скопје, каде што може да се организираат лов на: дива свиња, муфлон, елени и др.

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Конференциска сала, Сала за состаноци/прослави, Фитнес центар, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Џакузи, Бања или туш, Собна услуга, Појадок во соба, Перална, Сеф
Број на соби: 21
Пријава 14:00 - 00:00
Одјава 07:00 - 13:00

Локација

Скопје, Македонија
Ул. Камник бб, Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com