WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел ТЦЦ Гранд Плаза

Контакт Tel: +389 2 30 80 850
Fax : +389 2 30 80 850
http://tccgrandplaza.com/

Опис

Хотел ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. Хотелот располага со 44 соби од кои 28 de luxe соби со квадратура од 30-40 м2, 15 апартмани со квадратура 50 до 55 м2 и претстедателски апартман од 95 м2. На првиот спрат се наоѓаат модерна конференцијска сала за 28 места и салата за семинари до 100 места. Комплетно опремен фитнес центарот кој се наоѓа на седмиот кат е со квадратура од 300м2 и е со прекрасен поглед на целиот град.

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Конференциска сала, Сала за состаноци/прослави, Спа центар, Фитнес центар, Сауна, Масажа, Базен, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Бања или туш, Појадок во соба, Превоз до аеродром, Изнајмување на автомобили, Сеф
Број на соби: 56
Пријава 12:00 - 24:00
Одјава 24:00 - 12:00

Локација

Скопје, Македонија
Ул. 8-ми Септмеври 2/2, Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com