WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Хотел Алпина

Контакт Tel: +389 42 388024 | +389 42 388025 | +389 42 388026 | +389 71 265667
Fax: +389 42 388028
E-mail: hotel_alpina@yahoo.com
http://www.hotelalpinamavrovo.net/

Опис

Добредојдовте во нашиот хотел "Алпина" може да го искусите познатото македонско гостопримство, заедно со 4* европски стандард за квалитет на услугата. Во средината на величествениот пејсаж на Маврово, "Алпина" хотелот е изграден во планинарски стил, според сите европски стандарди. Нуди идеални услови за активен одмор, рекреацијa и забава за сите возрасти, 365 дена: Скијање, Велосипедизам, Рибарење, Ловење, Сафари....

Модерен и удобен, "Алпина Хотелот" е лоциран во средината на рекреативниот центар Маврово, само неколку стотини метри оддалечен од ски лифтовите и езерото. Собите и ресторанот имаат прекрасен панорамски поглед на падините на планината Бистра. "Алпина" хотелот исто така нуди идеални услови за организирање на семинари, конгреси, деловни состаноци, како и приватни забави, роденденски забави, прослави на годишнини итн. Отворен е преку целата година. 

Тука знаеме дека деталите се важни!

Специфики

Содржини: Ресторан, Бар, Бизнис Центар, Конференциска сала, Сала за состаноци/прослави, Сауна, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Џакузи
Број на соби: 23
Пријава 14:00
Одјава 12:00

Локација

Маврово, Македонија
Маврово, Маврово

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com