WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Наслов Категорија Опис Локација
27004225

Хотел Ексклузив

ХотелиХотелот располага со два ресторани, бесплатен интернет и рецепција која работи 24 часа.Струга
48947583

Olympion Sunset

ХотелиОбјектот се наоѓа во ФуркаГрција
65359852

Pomegranate Wellness Spa Hotel

ХотелиНеа Потидеа, на само 3 минути од плажата.Грција
56820978

Chrousso Village

ХотелиОвој објект се наоѓа во Паљури, 5 минути од плажата.Грција
86536618

Akrogiali Boutique Hotel

ХотелиОбјектот се наоѓа во Полихроно, 1 минута од плажата.Грција
41

Вила&Спа Александар

ХотелиЕксклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид.Охрид
502

Хотел Сити Палас

ХотелиХотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град.Охрид
401

Хотел Инекс Горица

ХотелиИнекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро.Охрид
201

Хотел Филип

ХотелиХотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.Охрид
101

Хотел Силекс

ХотелиХотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан.Охрид
91

Хотел Лагадин

ХотелиХотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица.Охрид
51

Хотел Тино Свети Стефан

ХотелиПонудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан.Охрид
11

Park Lakeside Hotel

ХотелиХотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен.Охрид
1

Мираж Хотел и Спа

ХотелиХотел со 4 ѕвезди во Струга, долж Охридското Езеро.Струга
1

Хотел Макпетрол

ХотелиХотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро.Струга
1 (1)

Аурорa Ресорт и Спа

ХотелиНајдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.Берово
1

ОК Хотел

ХотелиУникатно опремениот ОК хотел е лоциран во мирен дел на градот, на 2.8 километри од центарот на Скопје.Македонија
hen2-1000x562

Хотел Изгрев Спа & Аквапарк

ХотелиХотел, спа центар и аква паркот Изгрев е сместен на самото крајбрежје на Охридското езеро во Струга.Струга
premier

Хотел Премиер

ХотелиХотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.Вевчани
1

Хотел Београд

ХотелиХотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.Струга
002

Хотел Дрим

ХотелиХотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим.Струга
1

Хотел Сити 5

ХотелиНовиот хотел „Сити 5“ се наоѓа спроти Католичката црква и новиот кружен тек.Скопје
1 (1)

Хотел Водно

ХотелиХотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство.Скопје
1

BEST WESTERN Hotel Bellevue

ХотелиBEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот.Скопје
1

Хотел Сити Парк

ХотелиХотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *.Скопје
1

Хотел Томче Софка

ХотелиХотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк.Скопје
023

Хотел Александар Палас

ХотелиАлександар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк.Скопје
1

Хотел Камник

ХотелиХотелот "КАМНИК" е лоциран на влезот од градот оддалечен само 10 минути возење до центарот на Скопје.Скопје
1

Хотел Континентал

ХотелиХотелот “Континентал” е најголемиот хотел во Скопје, познат по своето долгогодишно искуство и традиција .Скопје
1

Hotel Stone Bridge

ХотелиХотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје.Скопје

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com