Наслов Категорија Опис Локација
IMG_BEB394-D74B19-766F8A-15B68C-CEED3A-050802

Alexandra Italy

ОблекаНов бутик на познатиот женски бренд „Alexandra Italy“ во КочаниКочани
345345

Зара

ОблекаПродавница на шпанскиот бренд Zara која се наоѓа на приземјето во „Skopje City Mall“Скопје
111

Карла Студио

ОблекаKarla Studio е сплет на современи и етно дизајни во областа на модата и современото живеење.Скопје
201

Бутик Позитив-Студио

ОблекаУбавината на жената е во префинетиот стил и изострениот вид за модерна гардероба. Бутик за сечиј стил и вкус.Скопје
11

Драма Студио Ивана Кнез

ОблекаГлавна цел на овој бренд е жените да изградат свој сопствен стил на облекување, чувствувајќи се драматично стилски.Скопје
301

Модно студио Наталија Поповска

ОблекаИзработка на модели по мерка и широк избор на секаков тип на модерна облека.Берово
201

Прокопие Ќаев

ОблекаУникатни парчиња исполнети со уметност и модерен шарм.Скопје
101

Папилон

ОблекаИзработката на модели по нарачка, венчаници, коктел и вечерни фустани, униформи...Скопје
91

Evee by Ivana Cvetkovska

ОблекаУникатни и модерни дизајнерски парчиња и модни додатоци.Скопје
71

Bella

ОблекаНашата мисија е да им помогнеме на жените да креираат сопствен уникатен и впечатлив изглед.Скопје
51

Модна куќа „ВЕРТ ДЕЛИС“

ОблекаИзработка на парчиња облека за сечиј вкус и стил со посебно внимание на деталите.Струмица
41

EM Fashion Design

ОблекаМоќта на креативниот импулс и искуството во светот на модниот дизајн се во совршен моден микс наречен EM FASHION DESIGN.Нов Дојран
31

Ателје Магдалена

ОблекаЕдинствени парчиња облека од секојдневни лежерни до уникатни вечерни, надополнети со рачно изработен накит.Куманово
11

Carpisa

ОблекаCarpisa бутик во кој можете да најдете уникатни парчиња облека, дури и кога станува збор за лицата со најпрефинет вкус.Битола
1

Моден кројачко-шивачки салон

ОблекаОд скица на хартија до готови за облекување: вечерни тоалети, луксузни тоалети со додатоци, фустани, палта, панталони...Скопје
115

Ателје за венчаници и тоалети Габи

ОблекаАтелје за венчаници и тоалети Габи се занимава со дизајн и производство на венчаници, тоалети, костими и детски фустани.Пробиштип
21

Бутик Леа

ОблекаБутик за женска облека и модни додатоци наспроти Француски конзулат - Битола.Битола
111

Sari G

ОблекаУникатни женски и машки парчиња за сите што сакаат удобна и несекојдневна облека.Скопје
81

Моден Салон ФЕШН

ОблекаИзработка на секаков вид женска конфекција, корекции од машка и женска конфекција по поволни цени.Скопје
61

Тротер чевли

ОблекаКвалитетни женски кожни чевли.Скопје
41

Boutique 4 Seasons

ОблекаМодерна облека за сечиј стил и вкус!Велес
31

Бутик Ники

ОблекаПродавница за женска облека и модни додатоци за сечиј вкус и стил.Струга
11

Coco Perla

ОблекаПродавница за женска облека и модни додатоци за сечиј вкус и стил!Струмица
1

Бутик Авани

ОблекаBoutique Avani нуди најголем и најтрендовски избор за машка и женска гардероба.Кичево
41

Вог Бутик

ОблекаНие нудиме огромен избор на различна облека во согласност со најновите трендови по пристапни цени.Струмица
31

Марија Антоанет

ОблекаОд скица на хартија заедно со дизајнерката ќе ги креирате своите фустани од соништата.Струмица
21

Свон шус

ОблекаСвон шус е ланец на продавници за чевли од македонско производство.Скопје
11

Ателје Лемар

ОблекаДозволете му на тимот на Ателје Лемар, венчаницата од Вашите соништа да ја претвори во реалност.Скопје
1

FIORE MK ЛЕОМАР ГРОУП

ОблекаЕксклузивен увозник и дистрибутер на Fiore, најбрзорастечката компанија за хулахопки и чорапи во централна Европа.Скопје
91

Нена Конели

ОблекаНена Конели, за девојка со стил и самодоверба, за невеста која плени, за жена која цврсто чекори кон својот успех.Скопје

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com