WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Wonderlust

Контакт 070 309 290

Опис

Место каде можете да се релаксирате со вкусно кафе, чаша од најдобрите македонски вина или било кој друг алкохолен или безалкохолен пијалак. Во мултифункционалниот простор можете да ги видите парчињата од колекциите на најпознатите македонски дизајнери, рачно изработен накит, тренди очила за сонце, како и мебел од нашите дизајнери.

Специфики

Дејност: Бистро бар
Работно време: 08.45-01.00
Карактеристики: After Work, Место за пушење, Дизајн, Топ локација, Ди-џеи, WiFi

Локација

Скопје, Македонија
ул. Македонија

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com