WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Road House

Контакт +389 78 229 299 | 078 229 299
https://www.facebook.com/roadhouse.skopje/

Опис

Road House е место на кое се добредојдени сите љубители на мотори, добра храна и студено пиво.

Специфики

Дејност: Пабови
Карактеристики: Храна, Тераса, Место за пушење, Топ локација

Локација

Скопје, Македонија
Bul. Kliment Ohridski No. 50

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com