WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

MAD Kitchen & Bar

Опис

Кафе бар со најдобрите бургери во градот!

Специфики

Дејност: Кафе барови, Бистро бар, Ланч бар
Карактеристики: Храна, After Work, Тераса, Дизајн, Амбиент, Топ локација, ОК за миленичиња, WiFi

Локација

Скопје, Македонија
Naum Naumovski Borce 62

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com