WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Concept 37

Контакт 071 333 959
http://www.facebook.com/C37.mk

Опис

Concept 37 сакаме да биде простор кој ќе ги собира креативците од сите области. Тука ќе споделуваме знаење и ќе има настани за арт и дизајн, мода, музика, книги, адвертајзинг, архитектура...

Специфики

Дејност: Кафе барови, Клубови
Работно време: Mon-Sun: 9:00 am - 1:00 am

Локација

Скопје, Македонија
Франклин Рузвелт 37

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com