WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Брик Бар

Контакт моб. +38976220858
тел. +38975454254
https://www.facebook.com/Brick-Bar-1513966368835419/timeline/

Опис

Дефинитвно најдоброто место за состанок или опуштено кафе.

Коктелите иновативни како на ниедно друго место , пробајте безалкохолен don't tell mamma. Убаво место за денско кафе-шема, со малку поразличен и покултурен стил на служење пијалоци. Кафето е iLLy и нормално е одлично, а што се однесува до изборот на чаеви имааме цела палета каде што ќе можете да помирисате пред да изберете кој да го нарачате.

Секогаш романтично расположени. Поминете убава вечер кај нас во Brick Bar! Покрај река и ладовина, вистинско уживање!

Примаме резервации, добро за групи, добро за деца и сместување на отворено

Специфики

Дејност: Кафе барови
Карактеристики: Тераса, Место за пушење, Топ локација, Прекрасна глетка, Покрај вода, Ди-џеи

Локација

Центар, Скопје, Македонија
Gradski Park Kamping bb, Skopje, 1000

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com