WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Пошта Аеродром

Контакт +389 71 255 471

Опис

Ново место во градот

Специфики

Дејност: Ланч бар
Карактеристики: Храна, Детско катче, After Work, Тераса, Место за пушење, Амбиент, ОК за миленичиња, Паркинг, WiFi

Локација

Скопје, Македонија
br. 39 3-ta Makedonska Brigad

Коментари

 

ПОПУЛАРНО

WHERE CITY GUIDE

ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Новиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот. ...
Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град. ...
Хотел Бела Куќа и Бистро Бар се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од Широк сокак ...