WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Кино Карпош

Контакт 02 333 2223
https://www.facebook.com/kino.karpos/

Опис

Одлично место за секое време од денот. Пријатен амбиент, како внатре така и надвор на летната тераса. Тука ќе можете да забележите и по некое маче, кое се чувствува исто како дома. Кафе Кино Карпош во ноќните часови секогаш е спремен за забава, за секоја генерација која ќе се најде тука. И не заборавајте да ги дегустирате одличните коктели, направени од супер-згодните шанкери.

Специфики

Дејност: Кафе барови
Карактеристики: After Work, Тераса, Место за пушење, Дизајн, Амбиент, Топ локација

Локација

Скопје, Македонија
Blagoj Davkov

Коментари

Loading...

 

ПОПУЛАРНО

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Сончева Порта" се наоѓа во непосредна близина на Охрид, на една висорамнина со 850м надморска височинa. ...
Ресторан и пансион Кутмичевица
Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
Добродојдовте во топлиот и посебен амбиент на "Плаза Де Торос"
Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.