WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Цреша Бар

Контакт +389 2 615 2666

Опис

Бистро „Цреша Бар“ - Храна за ментално патување. Ова бистро со домаќински шмек има разновидно мени, па така денес можете да уживате во медитеранска, утре во азиска, ама и во - нашата кујна.

Специфики

Дејност: Кафе барови, Бистро бар, Ланч бар
Карактеристики: Храна, After Work, Тераса, Место за пушење, Амбиент, Топ локација, ОК за миленичиња, Паркинг, WiFi

Локација

Скопје, Македонија
Rajko Zhinzifov

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com