WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Кафе Круг

Опис

Еден од најдобрите кафе барови во Скопје

Специфики

Дејност: Кафе барови
Карактеристики: After Work, Тераса, Топ локација, ОК за миленичиња, WiFi

Локација

Скопје, Македонија
Naum Naumovski Borche 79

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com