WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Броз Кафе

Контакт +389 71 731 181

Опис

Броз Кафе се наоѓа во Дебар Маало, спроти Универзална Сала. Место со одлична атмосфера, модерен амбиент и голем избор на вкусно кафе 

Специфики

Дејност: Кафе барови
Карактеристики: After Work, Тераса, Место за пушење, Топ локација, WiFi

Локација

Скопје, Македонија
ул. Црвена Вода

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com