WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Паб Порта

Контакт 071 768 010
https://www.facebook.com/pubporta1/

Опис

Пабот Порта е лоциран во центарот на Скопје, 10 минути пешки од градскиот плоштад. Претставува пријатно место за излегување, добро пиво и разговор со пријателите.

Специфики

Дејност: Кафе барови, Пабови
Карактеристики: Храна, After Work, Место за пушење, Топ локација, WiFi

Локација

Скопје, Македонија
Bul. Partizanski Odredi 21/A2-1, 1000

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com