WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Бирократ

Контакт Тел: (02) 3256-456 | Факс: 02 3256456
http://www.birokrat.mk/

Опис

Бирократ е lounge bar кој е лоциран на кејот на Вардар до клубот Midnight. „Нашата цел е да бидеме добри домаќини и затоа ќе се погрижиме да се почувствувате пријатно како во сопствениот дом.  Ние сме тука за да ви понудиме беспрекорна услуга и пријатна атмосфера, а Вам Ви останува само да се опуштите и да си поминете убаво." 

 

Со почит, тимот на Бирократ.

Специфики

Дејност: Кафе барови, Ланч бар
Карактеристики: Храна, After Work, Тераса, Место за пушење, Топ локација, Прекрасна глетка, Покрај вода, Паркинг, WiFi

Локација

Скопје, Македонија
Кеј 13-ти Ноември 1-1/104

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com