WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Грин кафе

Контакт 02 2460461 | 075 971 821 |
http://www.greencaffe.mk/

Опис

Се наоѓаме во Т.Ц. Бисер, сутерен.

Специфики

Дејност: Кафе барови
Карактеристики: Храна, After Work, Тераса, Место за пушење, Паркинг, WiFi

Локација

Скопје, Македонија
bul.Jane Sandanski t.c.Biser lok10 suteren

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com