WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Броз кафе

Опис

Броз Кафе се наоѓа во Дебар Маало, спроти Универзална Сала. Место со одлична атмосфера, модерен амбиент и голем избор на вкусно кафе .

Специфики

Дејност: Кафе барови
Карактеристики: After Work, Тераса, Место за пушење, Топ локација, Паркинг, WiFi

Локација

Скопје, Македонија

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com