WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Горки кафе

Опис

Лоциран во центарот на Скопје, кафе барот Горки нуди уникатно искуство преточено во вкусно еспресо и одлична храна во било кој дел од денот.

Специфики

Дејност: Кафе барови
Работно време: Mon-Thu: 9:00 am - 12:00 am Fri-Sat: 9:00 am - 1:00 am Sun: 7:00 pm - 12:00 am
Карактеристики: Храна, After Work, Тераса, Место за пушење, Дизајн, Топ локација, ОК за миленичиња

Локација

Скопје, Македонија
Maksim Gorki

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com